logo

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Які умови?
Вам повинно бути від 18 до 90 років, у Вас повинен бути рахунок в одному з банків України і діючий номер мобільного телефону, не повинно бути затримок з виплат кредиту або порушених зобов’язань.
Чи можете ви взяти кредит, якщо у вас вже є кредит в банку або іншої кредитної організації?
Так, можна брати кредити, якщо платежі за кредитом не затримуються і вас немає в списках боржників.
Які потрібні документи?
Для отримання кредиту не потрібно ніяких документів, якщо кредитор цього не вимагає. Для перевірки особистості необхідні паспорт або посвідчення особи. А також виписку банківського рахунку для уявлення про фінансовий стан позичальника.
Як швидко сума кредиту буде зарахована на мій банківський рахунок?
Якщо банківський рахунок кредитора і клієнта знаходиться в одному банку, то необхідну суму можна отримати протягом 15 хвилин після розгляду і схвалення заявки на кредит. Якщо банківський рахунок знаходиться в іншому банку, то необхідну суму можна отримати протягом трьох днів з моменту обробки заявки.
Як скоро я отримаю рішення??
Ви отримаєте рішення про видачу кредиту протягом декількох хвилин.
Скільки грошей я можу позичити?
Кредитний ліміт визначається для кожного клієнта індивідуально.
Перші 30 днів без відсотків
Пропозиція дозволяє займати до 10000 гривень, перші 30 днів не сплачуючи відсотків.
Чи можна отримати кілька позик одночасно?
Одночасно може бути тільки один кредит.
Vippi.com.ua - це інформативна платформа, яка є посередником і пропонує кредитні послуги без будь-якої плати. Усі пропоновані кредитори мають відповідну ліцензію від кредитної організації. Vippi.com.ua не є кредитором і не видає кредити, але має право на відшкодування за транзакції, які відбулися з відвідувачами головної сторінки кредиторів