logo

Е-пошта

Сайт www.vippi.com.ua, далі в тексті - Сайт.

Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт.

Е-пошта використовується для успішної комунікації з відвідувачем Сайту. Все е-пошти обробляються, використовуючи різні фільтри на віруси і сурогатну пошту. Сайт залишає за собою право блокувати е-пошту, яку вважає неприйнятною.

Е-пошта може містити рекламу, якщо ви не бажаєте отримувати рекламу і рекламні повідомлення з сайту, просимо, здійснити відмову тут або в рекламній е-поштою відправника.

Ви повинні знати, що, відправляючи е-пошту, використовується Інтернет, який є відкритою системою, і Сайт не може забезпечити абсолютну безпеку, що все Е-листи будуть отримані без помилок, без пошкоджень, які не будуть зіпсовані і будуть без вірусів і, що вони не будуть втрачені, знищені або перехоплені, і / або розшифровані. Тому ми не направляємо з використання е-пошти сенситивну або особисто ідентифіковану інформацію.

Зміст спрямованого е-листа може бути конфіденційним і призначеним відповідному відвідувачеві сайту. Якщо отримали е-лист, яке не передбачено Вам, ця обставина не дозволяє використовувати або розголошувати цю інформацію. Просимо негайно проінформувати адміністратора сайту і видалити даний е-лист. Будь-яке недозволене використання змісту е-листа з Сайту, його розголошення або поширення заборонено.

Отримавши і відкривши е-лист з Сайту, ви погоджуєтеся з усіма умовами та правилами Сайту.

Vippi.com.ua - це інформативна платформа, яка є посередником і пропонує кредитні послуги без будь-якої плати. Усі пропоновані кредитори мають відповідну ліцензію від кредитної організації. Vippi.com.ua не є кредитором і не видає кредити, але має право на відшкодування за транзакції, які відбулися з відвідувачами головної сторінки кредиторів